1 / 12
INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PILINJA
550 МКД
Цената е фиксна
03.02.2023 08:40

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA PILINJA ILI PRASINJA.ZA PILINJA SE KORISTAT SIJALICI OD 150W CRNATA E 550 DEN , A ZA PRASINJA SE KORISTAT INFRARED SIJALICI OD 250W PO CENA OD 600 DEN. PRAKAME PO KARGO SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

VAGA GRAMSKA DIGITALNA SO PRECIZNOST OD 0.01g

600 МКД

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURAOD -50 DO 90c

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам