1 / 7
PRODAVAM ROBA OD ZATVOREN BUTIK ZA DOLNA OBLEKA
1 €
Цената не е фиксна
20.05.2023 07:57

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Хулахопки

Големина:

L

Боја:

Бела

Se prodava toptan, i evtino , gradnici, hulahopki, pizami i dr roba.Prodaznata cena vo dukan --minis 60%..SAMO TOPTAN..ROBATA E KVALITETNA,I POVEKETO SE HULAHOPKI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

zoran
ul.Enidze Vardarska.8..Skopje
Потврден огласувач
075-580-300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам