1 / 4
Се продава ракија екстра квалитет
110 МКД
Цената не е фиксна
25.02.2023 00:11

Неготино / Неготино

Се продава ракија екстра квалитет бела и жолта 52 степени. Само на големо цена 100 денари.
Има и препек стара 6 години цена 250 денари
Контакт: 075358917

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

Spase
Потврден огласувач
075358917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам