1 / 5
>>> AKCIJA >>> PARKING BLOKATOR BARIERA <<<
6.999 МКД
Цената е фиксна
03.06.2023 13:55

Скопје Центар / Скопје

Вршиме продажба на автоматски далечински паркинг бариери - чувари на вашето паркинг место.

Понудата вклучува:
-Една паркинг бариера.
- Два далечински управувачи.
-Два механички клуча.
-Една батериа / акумулатор.
-Аларм систем од кражба

***Technical data***
Range of the remote maintenance: to 20m
Main voltage: 6V
Working current: 1.5 A
Time UP/down: 11 S
Height (activates): 420 mm
Height (deactivates): 75 mm
Accumulator: load approx. every 3 months
Temperature: -15°C/+ 70°C
Product size activates: 520 * 446 * 390 mm
deactivates: 520 * 466 * 89 mm
Weight: 15kg

Искористета ја оваа АКЦИСКА ПОНУДА.

Производството на паркинг бариерата / блокатор и останатите делови е Швајцарско.

Линк:
https://www.youtube.com/watch?v=FA11Dlzgre8

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Останато

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
078604444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам