1 / 7
Xbox 360 dzojstici i dodatoci
1.000 МКД
Денес 10:23

Кисела Вода / Скопје

Prodavam

Xbox 360 wireless dzojstik - 1200 i nagore, zavisno od modelot
Xbox 360 wired dzojstik - 1500 (moze da se koristi i na pc)
Xbox 360 wireless steering wheel - 1500
Xbox 360 wireless microphone black - 1000
Xbox 360 Kinect kako nov - 2500

Dodatoci
Dodatok kabelce za wired dzojstik - 400
Kapace za wireless dzojstik - 400

https://www.facebook.com/MMGamesMK

Конзоли, игри и додатоци на продажба. Достава низ цела Македонија. Нарачки во порака или на телефон. Повеќе информацја и цени под секоја слика.
Албуми👇
- #Nintendo - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=MMGamesMK&set=a.102912802011656

- #PlayStation - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=MMGamesMK&set=a.102990282003908

- #Xbox - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=MMGamesMK&set=a.102914452011491

- For #PC and another #Tech - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=MMGamesMK&set=a.118130510489885

- #Repairing and #modding - https://www.facebook.com/MMGamesMK/photos/a.103012882001648/137080908594845/

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Xbox Series S dodatoci

450 МКД

Xbox 360 Slim 250 gb HDD

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам