1 / 12
GARAZNI VRATI / ГАРАЖНИ ВРАТИ ПРОИЗВОДСТВОТО И МОНТАЖА
1 €
09.06.2023 15:12

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производството и монтажа на гаражни врати - роло и сегмемтни

За понуда доставите димензии ширина х висина и тип на гаражна во inbox или на 077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам