1 / 8
Elektromotor motor 1.5 kw
1 МКД
01.12.2021 15:27

Куманово / Куманово

Se prodava elektromotor Elektrokovina 1.5 kw 1410 o/min trofazen.
2.2 kw 2800 obrta trofazen germaski motor ispravno pogodno za mlince,cirkular.
Elektromotor 0.4 kw 1390 obrtaja monofazen od mesalka za beton
Elektromotor 2.2 kw 2800 obrtaja monofazen nov
Info na 077 668 337 ili 071 77 55 22

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
077 668 337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам