1 / 6
Се продава куќа 75 м2 со плац 2289 м2 во Горно Соње
1 €
09.06.2022 10:52

Аеродром / Скопје

Квадратура:

75 m²

Број на соби:

4

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Плацот се наоѓа во Горно Соње со површина од 2289 м2. На плацот постои шпалир од лозје, овоштарник, куќа од 75м2 (4 соби и куптило) и помошна просторија-остава од 39 м2.
Цена по договор.
Андон 070 320 991

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Андон Андоновски
Потврден огласувач
070320991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам