1 / 12
GPS TRAKER ZA KUCE LOVEN ZAGAR I DOMASNO KUCE MACE
2.200 МКД
Цената е фиксна
05.07.2022 07:48

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM NOVI MODELI NA VODOOTPORNI GPS TRAKERI ZA SLEDENJE NA SEKAKVI ZIVOTNI KUCE MACE ZAGARI I DRUGO SO RAZNI OPCII ZA SLEDENJE OGRADUVANJE ILI OGRANICUVANJE NA DVIZENJE SO ALARMIRANJE SLUSANJE VO REALNO VREME STO PRAVE VASETO KUCE,LESNA I BRZA INSTALACIJA ZA 5 MKINUTI. ISPRAKAME PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA.
- Опис:
Состојба: 100% сосема нов модел
Материјал на школка: ABS пластичен
Боја: Како што е прикажано - сина
Батерија: вградена полимерна литиумска батерија од 500mA
GSM: 850/900/1800 / 1900mhz (поддржува 2G мрежа)
Водоотпорен степен: IP67
Точност на позиционирање на GPS: 10m
Работен напон: 5V
Големина: 53 * 29 * 23 мм
Тежина: 120 гр
Поддржувајте 2G мрежа, приклучок користи нано сим картичката на 2G мрежата.
Карактеристики:
1) Површина и облик на исечок од скапоцен камен: лесен и удобен за носење.
2) Опремен со лесно прилагодлива каишка,
3) IP67 Отпорен на вода: тој е водоотпорен и погоден за употреба во различни средини и услови.
4) Отпорно на вода на Магнетното полнење: многу брзо и практично полнење
5) Може да го лоцира вашето домашно милениче насекаде, може да ја видите локацијата и движењето на миленичето од телефонот.
Листа за пакување:
1 * GPS тракер за следење
1 * USB кабел
1 * Упатство за корисник
1 * Каишка за кучиња
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURAOD -50 DO 90c

1200 МКД

DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA UBODNA IGLA ZA HRANA I TECNOST

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам