1 / 1
Slivova rakija shlivka slivovica
250 МКД
11.12.2021 19:05

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Berovska Slivova prepecena rakija od 43 do 48% stepeni. Rakijata e stara od 4 do 10 godini. Litar 250 denari, za kolicina nad 10 litri po 200 denari. Moze da se zeme i vo Skopje. Tel.075/483-107, posle 16h.

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

bubo
Потврден огласувач
075483107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам