1 / 5
Se prodavaat pantaloni Bicijani
900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 11:31

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

L

Боја:

Бела

Se prodavaat pantaloni Bicijani bela boja.Cena 900 denari.Dejan 070709210.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070709210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам