1 / 5
Stalki za gitara
5 €
Цената е фиксна
25.04.2022 21:37

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Unikatni stalki za gitara , zidni 5 eu , podni 10 do 25 eu , boja i dizajn po naracka

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075523202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам