1 / 4
HDMI to SCART adapter za CRT Televizori
690 МКД
28.01.2023 20:20

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Адаптерот служи за претворање на дигиталниот сигнал во аналоген сигнал. Има резолуција од 1080 р. Се користи за поврзување на ЛАПТОП или МОБИЛЕН телефон со CRT Tелевизор кој има Скарт или AV влезен приклучок, односно за гледање на сликата од лаптопот на CRT телевизорот.

Продавам и обратен адаптер: SCART to HDMI каде влез е SCART а излез е HDMI. Цената на оваој е 699 денари.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам