1 / 4
NOVO!!! Masazer Fascal Gun - Pistol za Masiranje EXTRA CENA
999 МКД
Цената е фиксна
19.06.2022 13:12

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Ova e masazer od ponova generacija.
Prakticen e za drzenje i koristenje bidejki e vo forma na pistol..

Podoben e za masiranje na celo telo...

Ima 6 nivoi na vobracija...
Ima vgradena baterija koja se polni, zatoa mozete da go koristite bilo kade ...
Moze da se koristi bilo na baterija ili na struja...
Ima 4 dodatoci za razlicen vid na masaza...

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам