1 / 8
Mini aparat za osteten sluh, slusen aparat se polni baterija
2.500 МКД
12.06.2022 22:08

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава слушен апарат за лица со оштетен слух..

Модел "Great Ears" Германски производ

Одличен звук и квалитет на звук..

Овој апарат е дискретен, се става во ушната школка, нема додатоци кои висат надвор...

Економичен е бидејки има вградена полнива батерија која се полни преку УСБ кабел и адаптер 220В, затоа не троши дополнителни батерии...

Со едно полнење на батеријата може да се користи до 3 дена. Може да се полни околу 300 пати а батеријата трае 3 дена со 1 полнење

Има неколку гумички кои се променуваат во склад со отворот на увото.

Јачината на звук се подесува по потреба

На сликите на огласот притиснете го знакот + за прикажување на сликите за преглед во нормална големина..

Следува гаранција за квалитет..

Не е дозволено превземање и објавување на овие слики од огласов, од други лица, сликите се ©

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Се продава од:

Goran
Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам