1 / 1
Golem asortiman na ekrani za laptop
3.000 МКД
16.03.2022 11:50

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔹🔷НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ🔷🔹

🟥Голем асортиман на екрани за лаптоп.
✅Брза, квалитетна и евтина монтажа.

____________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

11 МКД

ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам