1 / 1
Serviz za Kompjuteri
300 МКД
01.06.2023 13:47

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

▪️▪️▪️ НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ▪️▪️▪️

✅Професионален и брз сервис за вашите лаптоп и десктоп компјутери.
🟥Брз, квалитетен и најевтин сервис.

____________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Serviz za Kompjuteri

300 МКД

Serviz za Kompjuteri

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам