1 / 7
PRODAVAM KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE
4.000 €
26.05.2022 04:18

Кисела Вода / Скопје

Prodavam kamp prikolka vo Gradiste do ezero blisku 10m Isto se izdava prikolka vo noviot del 247.Prikolkata pokraj ezero isto taka se izdava cena po dogovor.tel 078381001

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

vesna
ULICA MARKO ORESKOVIK 8/7
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам