1 / 6
BEBESKO KREVETCE OD DRVO SO DUSEK
4.500 МКД
02.08.2022 16:22

Кавадарци / Кавадарци

Krevetceto ne e nikade osteteno, I e mnogu malku koristeno
Odi so dusek od memory)(5 pati iskoriteno)
Gratis odat navlaka voodootporna za dusek I navlaka pamucna za dusek.
Plus gratis ppdologa za preoblekuvanje rozeva

Pustame po kargo
Poveke info kontakt

Cena za se komplet

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Mebel i oprema polovni
Потврден огласувач
071397071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам