1 / 4
Продавам детски зимски чизми за на снег и дожд
1 €
08.12.2021 17:04

Аеродром / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

33

Боја:

Сина

Детски чизми за на снег и дожд марка Karrimor бр.33 и детски чизми за на снег и дожд марка Quansua бр.37

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
070392709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам