1 / 4
prohrom prohromska inox inoks инокс прохромска пумпа pumpa
5 МКД
14.11.2022 18:52

Прилеп / Прилеп

Прохромска пумпа за во прехрана со 11 кв мотор
Imam i pala so 7.5 kw motor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Siber ventili ventil шибер вентили вентил

1 МКД

Сталажи stalazi

20 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам