VOZAC SO E KATEGORIJA
123 МКД
21.05.2022 10:19

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram vozac so e kategorija za megunaroden transport vozacot treba da ima iskustvo i da gi ima potrebnite dokumenti inf 078 522 380 vlatko

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
0785220380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам