1 / 10
ŠLEP SLUZBA KRLE 24/7
По Договор
14.06.2022 17:37

Штип / Штип

👉🏼Вршиме превоз на секакви видови на возила/мотори/земјоделски машини/ во земјата со можност за плакање на фактура по одлични цени.
078/313-012

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078313012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам