1 / 1
ХТЗ нараквици од импрегнирана говедска кожа,
190 МКД
05.06.2022 12:51

Битола / Битола

Нови ХТЗ нараквици од импрегнирана говедска кожа, отпорни на топлина
EN388 EN407 413X4X
Погодни за сите видови механички работи, за монтажни заварувања, итн.
Profi-Qualität
Цена на еден паар -- 190 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Останато

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070790025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам