1 / 8
Golem izbor na novi brendirani originalni naocari po ekstra
4.000 МКД
06.08.2021 15:50

Куманово / Куманово

Se prodavaat novi brendirani original naocari-maski i zenski modeli po ekstra cena ,golem izbor od Guess,Police,Trussardi,Polaroid, Marc Jacobs,Nina Ricci ,Sunday Somewhere,Rag & Bone...Za originalnosta moze da se proveri vo sekoe vreme po vasa zelba i na vase mesto...Tel za kontakt 079359562
Cena 4000den

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Заштита од сонце

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
075290072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам