1 / 3
Slep Sluzba Satelit 070391305
1 €
28.02.2022 18:45

Македонска Каменица / Делчево

Vrsime trasnsport na sekov vid mehanizaci vo zemjata i stranatvo isto taka nosime vozila za tehnicki pregled vo bugarija sreduvanje na danok zelena karta

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

viktor
14JUNIBR17
Потврден огласувач
070391305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам