1 / 5
Set 6/1 cetki za sminka
190 МКД
Цената е фиксна
05.12.2021 11:55

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Сет од 6 четки за очи и околу очи со квалитетно влакно.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Шминка

Се продава од:

M Shop
Потврден огласувач
075705703
Испрати Е-маил до огласувачот

Naocari so dupcinja za pomos i korekcija na vidot

400 МКД

Naocari protiv zracenja od ekran, UV zraci, za nokno vozenje

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам