1 / 1
ДОМАШНА МАСТИКА
300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2022 14:50

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Продавам домашна мастика, со јачина од 50°.
Цена 300 ден/лит

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава / Можна е замена од:

Milan
Потврден огласувач
070815700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам