1 / 1
Лаптоп ТАСТАТУРИ
1 МКД
29.01.2023 12:35

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻
✅Голем избор на лаптоп тастатури.
✅Продажба на големо и мало.
🟥Брза, квалитетна и евтина монтажа.
⬇️Сите модели со фотографии може да ги најдете тука:
https://bit.ly/3lnNWGM
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Monitor 24" LC24F390FHU Samsung Curved 1800R

6700 МКД

LG 22MB35PU-B

3200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам