1 / 3
MINI SLUSNI APARATI
1.199 МКД
Цената е фиксна
13.11.2021 13:18

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

-Апарат кој што влегува во уво.
-Без да се познава позади уво.
-Дискретни и незабележителни.
-Има потенциометср за регулација на слух
-Со апаратот одат мала средна и голема влошка за во уво. Која ви одговара таа ја ставате (Сите одат заедно)
-Следуваат и две батерии

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Се продава од:

X
xx
Потврден огласувач
070288106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам