1 / 2
Чешма -топла /ладна вода 12V
60 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2022 18:59

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MCamper
Live Your Dreams

Чешма 12V топла+ладна вода
Comet Roma medium

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

MCamper
Потврден огласувач
070389123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам