1 / 2
Грип систем
1.500 МКД
Цената е фиксна
11.07.2022 10:30

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MCamper
Live Your Dreams

Грип систем за кампер возила или приколки.
2 парчиња
Димензии 74/22,5 цм
Маса. 800 г

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

MCamper
Потврден огласувач
070389123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам