1 / 2
Термо изолација за ветробрански стакла
6.500 МКД
Цената е фиксна
08.12.2021 15:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MCamper
Live Your Dreams

Термо заштита за предно и странични стакла на возачка кабина за комби возила од PSA групација.

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

MCamper
Потврден огласувач
070389123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам