1 / 1
NOVA TASTATURA za HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5
2.400 МКД
03.10.2022 16:30

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Original New for HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5
НОВА оригинал тастатура за лаптот HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

Цонев Гоце
Потврден огласувач
071279879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам