1 / 5
Мед, Прополис, Полен, Перга, Матична Млеч
500 МКД
Цената не е фиксна
19.06.2022 11:38

Кочани / Кочани

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продавамe природен Осоговски мед без никакви додатоци соберен од еколошки чисти локации кој се наоѓаат во подножјето на Осоговските Планини и тоа на повеќе од 10км оддалеченост од урбана средина на надморска висина од 600 до 1000 метри.

- Ливадски Мед - 1кг. - 500 ден.
- Мед од багрем и чалија - 1кг. - 500ден.
- Мајчина Душица Мед – 1кг. - 500 ден.
- Планински Мед – 1кг. - 500 ден.
- Мед со сод ( саќе ) - 1кг. - 550 ден.
- Пита природно саќе - 1кг. - 700 ден.
- Мед со полен - 0,5кг.- 500 ден. - 1кг - 950ден.
- Мед со таан - 0,5кг. - 350ден. 1кг. - 600ден.
- Мед со цимет - 0,5кг. - 350ден. 1кг. - 600ден.
- Мед со ѓумбир - 0,5кг. - 350ден. 1кг. - 600ден.
- Мед со семе од коприва- 0,5кг. - 350ден. 1кг. - 600ден.
- Мед со ленено семе - 0,5кг. - 350ден. 1кг. - 600ден.
- Чоко Мед - 0,5кг. - 350ден. 1кг. - 600ден.
- Мед со Јод - 370мл. - 400 ден. - 720мл. - 600ден.
- Перга - 10 грама - 250 денари;
- Полен - 1кг. - 1500 денари;
- Прополис 30% - 20мл. – 100ден.
- Прополис спреј - 30% - 20мл. - 150ден.
- Осоговски Јегер - 750мл. - 600денари
- Матична млеч - Пчелино млеко - 10грама – 1700ден.
- Матична млеч 5мл. помешана во 1/2кг. мед - 950ден.
- Матична млеч 10мл. помешана во 1кг. мед - 1900ден.


За брза и едноставнa нарачка повелете на нашата онлајн продавница ➡️ https://demjanica.mk/
Достава за цела Македонија по карго до вашата адреса.
Повеќе инфо на приватна порака или ➡️ 078/267-262 – Панче

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Панче
Потврден огласувач
+38978267262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам