1 / 4
ZIDNI DRZACI ZA GITARA DRZAC ZA GITARI
500 МКД
02.06.2022 16:44

Куманово / Куманово

NOVI ZIDNI DRZACI ZA GITARI CVRSTI JAKI I ZA BAS GITARI I ZA KLASICNA ELEKTRICNA AKUSTICNA....

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам