1 / 3
термометар инфраред
600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.02.2022 13:52

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

INFRARED TERMOMETAR
brzo i bezbedno merenje na telesna temperatura za samo 2 sekundi
info i naracki
070 520 570
cena 1000 denari

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
075302735
070520570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам