1 / 2
Полици и плакар
1 МКД
20.11.2022 11:03

Аеродром / Скопје

Се продаваат полици и плакар. Правени по порачка
Димензии сл.1/ 1.28×0.95×0.24
сл.2/ 0.60×2.20×0.22
Цена секоја × 7.500,00

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Се продава од:

Павлина
Потврден огласувач
070234126 072302-304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам