1 / 7
Originalni detski patiki 25br ADIDAS HOOPS MID unisex model
790 МКД
Цената е фиксна
16.03.2022 23:25

Прилеп / Прилеп

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<30

Боја:

Темно сина

Детски високи патики со минимални знаци на носење, како нови. Закопчување со ластик и лепенка за брзо собување и обување.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

M Shop
Потврден огласувач
075705703
Испрати Е-маил до огласувачот

Sanirajte vetrobransko ili drugo staklo sofersajbna doma

590 МКД

Detski maski i zenski marami Louis Vuitton Dior Calvin Klein

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам