1 / 10
SAMSUNG GALAXY TAB A6
5.500 МКД
28.08.2021 09:01

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

7" инчи

Prodavam SAMSUNG GALAXY TAB A6 7”vo sostojba ne razlicna od nova.Istoto može da go voočite i na priloženite fotografii.Sopstvena memorija 8GB so slot za nadogradba so sd kartica.Tabletot doaga vo komplet so svoja originalna futrola.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам