1 / 3
led reflektor 100 w
1.199 МКД
28.06.2022 16:21

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

led reflektori novi
-ip 65 zastita
-smd diodi
-6500k

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Надворешно осветлување

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Svetilka Lamba Fener Baterija

499 МКД

NOVA masinka 3 vo 1 za sisajne bricejne

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам