1 / 9
Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро
1 МКД
07.01.2023 18:53

Прилеп / Прилеп

Се продава вибро мотор од 6 кв со 1400 вртежи тежок 243 кг со два тега на осовина од 60мм.
Имам избор и на други помали вибратори

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Turbina turbini ventilator турбина

300 МКД

Интермитентен (повремен/испрекинат) механизам

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам