1 / 5
reflektor led so senzor na dvizejne 20w
650 МКД
06.12.2022 16:14

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

novi led reflektori so senzor na dvizejne 20 w
prajcame po kargo niz cela mk
tel za kontakt: 076-666-533

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Надворешно осветлување

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

reso na struja

1199 МКД

Inverter-invertor od 12V na 220v 500w 1000w 2000w

2000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам