1 / 2
Digitslna foto ramka, Digital photo frame
2.000 МКД
Цената е фиксна
07.12.2022 21:07

Охрид / Охрид

Digital photo frame PF-A702C, 7" TFT LCD MUSTEKDispaly 16:9, Supports JPEG image format
Photo slide show
SD/MMC/MS card slot
Supports USB thumbs drives
Multi=lingual OSD

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Pro
Потврден огласувач
070261123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам