1 / 8
POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA
1.300 МКД
Цената е фиксна
17.11.2022 18:23

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA NA VRTEZI NA ELEKTROMOTOR,VENTILATOR,SIJALICI, ILI NEKAKOV GREAC OD NULA DO MAKSIMUM POVEKENAMENSKI ZA RAZLICNA NAMENA. PRAKAME PO KARGO SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN TAJMER KONTROLER AC 220V 10A 1500W

800 МКД

KATANEC SO ALARM VODOOTPOREN ZA VRATA,MOTOR,VELOSIPED I DR

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам