1 / 7
Video Nadzor CCTV HD Kameri DVR NVR
5.999 МКД
05.10.2022 13:20

Скопје Центар / Скопје

PROMOCIJA Kompetni video nadzori so 4 kameri po najevtini ceni vo makedonija so nokjno snimanje i moznost za koristenje preku telefon 1 mega pix otporni na nadvoresni vlijania komplet cel set osven hard disk vo paketot spagja 4 kameri drzaci dvr kablovi po 18 metri adapteri glusec cenata e promotivna i magacinska

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078664535
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW X3 2.0 d 150 ks 07

8000 МКД

Video Nadzor CCTV HD Kameri DVR NVR

5999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам