1 / 8
Elektro motori
120 €
25.01.2022 19:16

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Bonora 1,5kw 2800vrtezi monofazen
Sever 1,5kw 1480vrtezi trofazen
Loher&Sohne 3kw 1420 vrtezi

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078365116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам