1 / 4
Exakta apart od 80 te God
1.300 МКД
10.09.2022 16:12

Автокоманда / Скопје

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Останато

Exakta apart od 80 te God so svoj blic ispraven.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

kozna garnitura
Потврден огласувач
070751191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам