1 / 5
Tarpezariska Masa so 6 stolici
199 €
01.06.2023 15:55

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Masata i stolicite se potpolno novi nekoristeni. Stolicite imaat i mala rezba na potpiracot i se od kvalitetno drvo. Kupeni se navremeto i taka stojat pokrieni i nekoristeni.Moze i posebno samo stolicite 199e. a masata 50e.
Zameni ne se prifakaat.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
070254770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам