1 / 1
PRIRODNI PROIZVODI ZA SLABEENJE
490 МКД
Цената е фиксна
13.04.2022 12:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

❗️АКЦИЈА ЗА НАЈБАРАНИТЕ ПРОИЗВОДИ ЗА СЛАВЕЕЊЕ❗️
1. Исвеч шуруп - 490 ден
2. Чај Мача - 490 ден
3. Капсули мача - 590 ден
✳️за повеќе инфо на 070 789 356 или во инбокс

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Prirodni AS Lekovi
Потврден огласувач
070789356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам